Gatta rajstopy supermocne FORTISSIMA 15den

19,00 zł

Innowacyjne, klasyczne rajstopy z linii FORTISSIMA, nie puszczają lecących oczek, zapewniając gwarancję perfekcyjnego wyglądu w każdej sytuacji. Zawdzięczają to  wykorzystaniu specjalnych rozwiązań w obrębie zastosowanej tkaniny. Użyta technologia Lycra® Xtra Life™ niesie ze sobą liczne zalety dla użytkowniczek.

Innowacyjna przędza typu 3D w kobiecym modelu Fortissima odznacza się nieprzeciętną elastycznością. Materiał przylega dokładnie do ciała. Na powierzchni nie pozostają fałdki ani zmarszczki. Na elegancki wygląd wpływa także aksamitna struktura tkaniny. Gładka powierzchnia z delikatnie połyskującym wykończeniem, szykownie prezentuje się na nodze.

Dostępne są w grubości 15 DEN co zapewnia transparentny i lekki efekt na nodze. W efekcie na skórę naniesiona zostaje bardzo subtelna powłoka, wysmuklająca kontury i podkreślająca linię nóg.

Ogromnym atutem, modeli z linii Fortissima jest zwiększona odporność na uszkodzenia. Produkt odznacza się wyjątkową wytrzymałością na tzw. lecące oczka. W przypadku niefortunnego zaciągnięcia materiału, zniszczenie nie będzie postępować.

Skład: 69% Poliamid, 31% Elastan

 

 

 

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Gatta
  • szt.
  • 19,00 zł

Rozmiar : 2-S, 3-M, 4-L
Kolor: beige, golden, grafit, lyon, nero