Regulamin

Informacje ogólne

  1. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych w zależności od dostępności zamówionych produktów. Jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia pieniędzy na konto, do chwili wysłania zamówionych towarów. W szczególnych wypadkach czas ten może ulec zmianie, o czym poinformujemy klienta indywidualnie.
  2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym podane są w złotych polskich, zawierają podatek VAT, są wiążące w chwili złożenia zamówienia. Ceny produktów nie zawierają kosztów przesyłki. Koszt ten jest doliczany przy składaniu zamówienia w zależności od kwoty zakupu.
  3. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i posiadają wymagane atesty i zezwolenia dopuszczające do obrotu na terenie Polski.
  4. Ze względu na to, iż sklep internetowy diseta.pl jest ściśle powiązany z Hurtownią Bielizny Marbet może zaistnieć sytuacja braku niektórych produktów o czym zostaną Państwo poinformowani po złożeniu zamówienia.
  5. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem internetu, poprzez sklep internetowy diseta.pl lub telefonicznie
  6. Zamówienie można anulować poprzez e-mail lub telefonicznie
  7. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. W przypadku, gdy przesyłka nosi znamiona uszkodzenia należy jej nie przyjmować i w obecności pracownika poczty lub kuriera sporządzić protokół szkody ( w przypadku paczkomatu, zostawić przesyłkę w skrytce i poinformować o tym poprzez wiadomość mail: diseta@diseta.pl). Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
  8. Opinie klientów umieszczane przez klientów pod produktami oraz będące oceną sklepu stają się własnością diseta.pl i mogą zostać użyte do promocji sklepu lub produktów w nim się znajdujących.
  9. Towar za pobraniem nie będzie wysyłany pod adresy tymczasowe np. Akademiki, targi, bazarki itp.

Bezpieczeństwo danych osobowych - Polityka Prywatności

Wypełnienie formularza zamówienia zamieszczonego w sklepie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych podanych w formularzu, a w szczególności adresu e-mail, który będzie wykorzystywany do realizacji zamówienia. Wysyłając dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych przez firmę Marbet Sp.j. Z siedzibą w Warszawie 03-042 przy ul. Marywilskiej 44 G016, z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. Jednocześnie informujemy, iż masz prawo do wglądu swoich danych oraz ich zmiany.