Regulamin

Informacje ogólne

 1. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 7 dni roboczych w zależności od dostępności zamówionych produktów. Jest to czas, który upływa od potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia pieniędzy na konto, do chwili wysłania zamówionych towarów. W szczególnych wypadkach czas ten może ulec zmianie, o czym poinformujemy klienta indywidualnie.
 2. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym podane są w złotych polskich, zawierają podatek VAT, są wiążące w chwili złożenia zamówienia. Ceny produktów nie zawierają kosztów przesyłki. Koszt ten jest doliczany przy składaniu zamówienia w zależności od kwoty zakupu.
 3. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu są fabrycznie nowe i posiadają wymagane atesty i zezwolenia dopuszczające do obrotu na terenie Polski.
 4. Ze względu na to, iż sklep internetowy hurtownia-rajstop.pl jest ściśle powiązany z Hurtownią Bielizny Marbet może zaistnieć sytuacja braku niektórych produktów o czym zostaną Państwo poinformowani po złożeniu zamówienia.
 5. Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem internetu, poprzez sklep internetowy hurtownia-rajstop.pl lub telefonicznie
 6. Zamówienie można anulować poprzez e-mail lub telefonicznie
 7. Przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu podczas transportu. W przypadku, gdy przesyłka nosi znamiona uszkodzenia należy jej nie przyjmować i w obecności pracownika poczty lub kuriera sporządzić protokół szkody (w przypadku paczkomatu, zostawić przesyłkę w skrytce i poinformować o tym poprzez wiadomość mail: diseta@diseta.pl). Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
 8. Opinie klientów umieszczane przez klientów pod produktami oraz będące oceną sklepu stają się własnością hurtownia-rajstop.pl i mogą zostać użyte do promocji sklepu lub produktów w nim się znajdujących.
 9. Towar za pobraniem nie będzie wysyłany pod adresy tymczasowe np. Akademiki, targi, bazarki itp.
 10. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online w zakresie płatności kartami jest Blue Media S.A. oraz PayU S.A.
 11. Dostępne formy płatności:


  Karty płatnicze:
  * Visa
  * Visa Electron
  * Mastercard
  * MasterCard Electronic
  * Maestro
  Przelew tradycyjny
  Szybki przelew elektroniczny

 12. W przypadku odbioru osobistego istnieje możliwość opłacenia zamówienia gotówką
 13. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego
 14. Konsument, który zawarł umowę na odległość lub umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, ma prawo odstąpić od niej bez podawania przyczyny w terminie 14 dni

Bezpieczeństwo danych osobowych - Polityka Prywatności

Wypełnienie formularza zamówienia zamieszczonego w sklepie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie i przetwarzanie danych podanych w formularzu, a w szczególności adresu e-mail, który będzie wykorzystywany do realizacji zamówienia. Wysyłając dane osobowe, wyrażasz zgodę na ich przetwarzanie w celach marketingowych przez firmę Marbet Sp. J. Z siedzibą w Warszawie 03-042 przy ul. Marywilskiej 44 G016 NIP: 524-01-04-629, REGON: 012047430, KRS: 67370, z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa danych określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r. Jednocześnie informujemy, iż masz prawo do wglądu swoich danych oraz ich zmiany.