Zakupy Hurtowe

Zapraszamy do współpracy osoby prowadzące działalność gospodarczą!

 

Sprawdzony asortyment do sklepu z bielizną 

Mamy świadomość, że w każdej branży liczy się satysfakcja klienta. Zapewnienie jej zobowiązuje do dostarczenia produktu najwyższej jakości – takiego, który spełni potrzeby i oczekiwania różnych grup odbiorców. Wymaga to znalezienia rzetelnego partnera do współpracy. Zapraszamy klientów hurtowych do poznania szerokiego i urozmaiconego asortymentu do sklepu z bielizną, który przygotowaliśmy z troską o jakość i nowoczesne wzornictwo. W poszczególnych kategoriach produktowych proponujemy akcesoria i dodatki, odzież damską oraz bieliznę przeznaczoną dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Przewidzieliśmy również asortyment dla osób plus size oraz specjalną bieliznę modelującą i produkty dla mam. Oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe, rabaty oraz prosty sposób składania zamówień. Szczegółowe informacje na temat współpracy biznesowej znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.

Dla każdego klienta proponujemy dogodne rabaty i błyskawiczne wysyłki! Żeby rozpocząć współpracę, trzeba najpierw  zarejestrować się w naszym systemie klikając TUTAJ.

 

UWAGA!
Aby otrzymać dostęp do cen hurtowych należy w zakładce "Moje dane" zarejestrować się jako firma. Kiedy dane zostaną pozytywnie zweryfikowane otrzymają Państwo dostęp do cen hurtowych, o czym zostaną Państwo poinformowani mailowo. W celu przyspieszenia weryfikacji prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z zasadami współpracy oraz z warunkami realizacji zamówień. Złożenie zamówienia oznacza ich akceptację. Regulamin można znaleźć TUTAJ.