Gatta rajstopy damskie Mamija

31,00 zł

Małe dziewczynki zazwyczaj najpierw wzorują się na swoich mamach, które są dla nich często niedoścignionym ideałem kobiety. Bardzo często oznacza to podobieństwo gestów, słów i mimiki, a niekiedy również… strojów! Marka Gatta, wychodząc z założenia, że nie ma rzeczy bardziej uroczej i pięknej od takiej więzi matki i córki, przygotowała rajstopy „MamiJa!”.

MamIJaRajstopy „MamiJa!” to doskonała opcja na stworzenie podobnych stylizacji matki i córki. Świetnie sprawdzą się zwłaszcza podczas uroczystych wydarzeń czy wspólnych, rodzinnych uroczystości, kiedy takie podobieństwo jest szczególnie urocze.

Linia najnowszych rajstop marki Gatta „MamiJa!” to dwie wersje bardzo komfortowych, ciepłych i bawełnianych rajstop przeznaczonych dla kobiet (w rozmiarach S, M i L) oraz dziewczynek (w rozmiarach od 92 do 158). Rajstopy wykonane zostały z bawełny melanżowej i dostępne są w dwóch kolorach: szarym i czarnym, obu w wersji melanżowej. Są wyjątkowo miękkie i miłe w dotyku. Świetnie sprawdzą się w chłodniejsze dni. Ich wybór świetnie podkreśli doskonałą więź między mamą i córką.Skład: Bawełna 74%, Poliamid 23%, Elastan 3%

 

 

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Gatta
  • szt.
  • 31,00 zł